Ako Zaplatiť a ako sa k vam šaty dostanú?

Dodacia doba

Šaty a princenovské doplnky, pri ktorých je uvedené, že sú skladom v naprostej väčšine prípadov som schopná odoslať hneď nasledujúci deň po prijatí objednávky alebo v prípade platby prevodom na učet ihneď po pripísaní čiastky. U Šatu a doplnkov na objednávku vas budem kontaktovať pre upresnenie termínu zhotovenia.Doprava

Každy z Vas, mojich zákazníkov, má iné požiadavky na spôsob doručenia. Ponúkame vám možnosť zvoliť si zaslanie balíčka klasickú poštou alebo využitie osobného prevzatia .prepravcapopis
zásilkovna

Ked si šaty prajete vyzdvihnúť osobné a zaplatiť v hotovosti, môžete si vybrať z viac ako 150 výdajných miest Zásilkovny. Tento spôsob doručenia je najlacnejši a balíček na zvolenú pobočku putuje 2-3 dni. O tom, že je pre vás zásielka pripravená na vyzdvihnutie Vam výdajné miesto pošle SMS a e-mail s heslom . Od tejto chvíle si balíček môžete kedykoľvek odobrať do 7 dnu.

Viac o pobočkách Zásilkovny a otváracích dobách nájdete tu:
www.zasilkovna.cz/pobocky
Viac o vyzdvihnuti zásielky nájdete tu: www.zasielkovna.sk/obcania/vyzdvihnutie-zasielky

Slovenská pošta

Ak preferujete služby Slovenskej pošty, mám pre Vas v ponuke službu poštovný balík. Po odoslaní šiat Vam zašlem číslo zásielky a na stránkach Slovenskej pošty http://tandt.posta.sk/ zistíte kde sa Vaša zásielka Práve nachádza.Ceny za prepravu sú nasledujúce:

Osobný odber na pobočke Zásilkovna - 3 €

Slovenská pošta  - 5 €

Dobierka Slovenskej pošty - 1 €

Platba

Vasu objednávku môžete uhradiť v hotovosti na pobočke Zásilkovna alebo dobierku v pripade prepravy Slovenskou poštou . Ako ďalší spôsob platby je platba vopred na účet. V prípade, že si zvolíte platbu bankovým prevodom, zaplaťte celkovú čiastku za šaty aj prepravu v prospech účtu č. 1477200012/3030 , ako VS uveďte číslo objednávky.